Nejčastější otázky

Co je to BrainMax?

BrainMax je doplněk stravy s 9-ti aktivními látkami, které podporují paměť, soustředění, myšlení, učení, imunitu, celkovou mentální a fyzickou kondici a zároveň příznivě působí na vaší duševní rovnováhu.

Čím se BrainMax odlišuje?

Kombinací 9-ti aktivních látek (nutrientů), dochází k synergickému efektu, kdy se účinky na zvyšování mentální a fyzické výkonnosti násobí.

Komu je BrainMax určen?

BrainMax je vhodný pro všechny, kteří potřebují zlepšit svou paměť, koncentraci, mysl, mentální a fyzickou kondici, chuť do života (nálada, libido) a duševní rovnováhu. Je tedy vhodný především pro studenty, manažery, duševně pracující, sportovce a lidi starší 50 let.

Jak BrainMax užívat?

BrainMax je vhodné užívat ráno během jídla. Můžete užívat 1 až 3 tablety a to v různých částech dne nebo i najednou.

Jaké má BrainMax složení?

Složení BrainMaxu je navrhženo pro maximalizaci jeho účinku. Mezi deset aktivních látek patří přírodní adaptogeny, stimulanty a vitamíny. Složení BrainMaxu je jedinečné a na trhu nenajdete produkt totožného složení. Aktivní látky obsažené v BrainMaxu: Ginkgo biloba, DMAE, Rhodiola Rosea, L-Tyrosin, L-Arginin, Vitamín B6, Inositol (Vitamín B8), Vitamín C.

Jak dlouho vydrží balení BrainMaxu?

V závislosti na jeho užívání. Nejdéle, však 2 měsíce v případě, že berete jednu tobolku denně. Pokud berete 2 tobolky denně. Balení vám vydrží měsíc nebo kratší dobu.

Dá se BrainMax užívat v kombinaci s léky

BrainMax je doplněk stravy a neexistují žádná omezení pro jeho užití s léky. Pokud si však i přesto nejste jisti, poraďte se svým lékařem.

Jaká je jistota, že BrainMax není ničím znečištěn?

Kvalita obsažených látek a celková kvalita produktu je garantována systémem řízení výroby HACCP. Tento systém je zárukou bezpečnosti produktu.

Je BrainMax schválený a registrovaný doplněk stravy?

Ano, BrainMax je schválen a registrován u Ministerstva zemědělství ČR. Je to bezpečný a legální doplněk stravy.

Kde mohu zakoupit BrainMax?

Můžete ho nakupovat na našem oficiálním webu nebo také v lékárenských a fitness e-shopech. U nás se Vám budeme snažit nabídnout vždy tu nejlepší cenu.