O BrainMaxu

BrainMax 1.1 obsahuje komplex 9-ti aktivních přírodních látek, které podporují paměť, soustředění, myšlení, učení, celkovou mentální výkonnost a zároveň stimuluje duševní rovnováhu, tak abyste byli odolní vůči stresu a vitální každý den. Svým složením a komplexností je BrainMax unikát na trhu.

V BrainMaxu jsou obsaženy přírodní látky s klinicky prokázaným účinkem na lidský organismus. Díky tomu, že jsou tyto aktivní (chytré) látky v BrainMaxu užívány najednou, dochází k synergickému efektu, kdy se účinky na zvyšování mentální a fyzické výkonnosti násobí. Svým složením BrainMax přesahuje hranice zařazení do kategorie mozkových stimulantů nebo nootropik (smart drugs).

ginko biloba brainmax pro manažery

Pro Manažery a duševně pracující

na učení pro studenty

Pro studenty

pro sportovce

Pro sportovce

pro lidi nad 50

Pro lidi nad 50 let

a

Paměť

Ginkgo biloba
DMAE
L-Arginin (dlouhodobá paměť)

Koncentrace

Ginkgo biloba
DMAE

Duševní rovnováha

Třezalka tečkovaná
Rhodiola rosea
 L-tyrosin
DMAE
Inositol
Vitamín B6

Učení a další kognitivní funkce (pozornost, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací)

DMAE
Ginkgo biloba

Proti stresu

Rhodiola rosea
Třezalka tečkovaná
DMAE
Ginkgo biloba

Energie

 L-tyrosin
Rhodiola rosea

Imunita

Vitamín C

Libido

L-Arginin
Rhodiola rosea

BrainMax obsahuje řadu aktivních látek s klinicky prokázaným účinkem na lidský organismus, jejichž účinek byl opakovaně prokázán v posledním půlstoletí. Složení BrainMaxu bylo navrženo tak, aby byl maximalizován jeho účinek na celkovou mentální a fyzickou výkonnost a to díky synergii působení 10 aktivních látek najednou. Přečtěte si více o přírodních látkách, které BrainMax obsahuje.

Složení:

Ginkgo biloba extrakt 24/6, DMAE bitartrát (dimethylaminoethanol), L-Tyrosin, L-Arginin, Rhodiola rosea extrakt, Třezalka tečkovaná (hypericum perforatum) extrakt, Inositol, Vitamín B6 – pyridoxin hydrochlorid.

mechanismus-ucinku-brainmax-web

Dávkování

Doporučená dávka 1 až 3 tobolky denně během jídla.

Další informace

Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Produkt může zvyšovat libido.